Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz kurulduğu yıldan itibaren Olgunlar nakliyat adı ile faaliyetlerine devam etmiştir. Edindiğimiz C2 Belgesi ile yurtdışı taşıma yapabilme yetkisine daha sonra edindiğimiz R2 belgesi ile yurtiçi ve yurtdışı taşıma organizatörlüğü yapabilme yetkisine sahip olmuş bulunmaktayız. R2 belgemiz ile bünyemizde bulunmayan araçları temin edebilmekte, bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında, doğru ve düşük maliyetle cevap verebilmekteyiz Çalışmalarımızın daha verimli, daha kaliteli ve daha hızlı olabilmesi için 2002 yılında yönetim sistemimizi ISO 9001:2008 kalite sertifikası ile belgelendirdik.

Misyon


Ticaret yapan firmalara beklentilerinin üzerinde çok çeşitli taşıma hizmeti sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan öncü bir lojistik kuruluş olmak.

Değerler


Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Olgunlar Lojistik’in köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.